Trening w Klubie Małego Kibica

Posted: 15 listopada 2011 by Przedszkole nr 48 in TRENINGI
Tagi:

Na drugie spotkanie Klubu Małego kibica, które odbyło się w dniu 26 października, przybył trener z KS Górnik Zabrze. Trzy grupy przedszkolaków miały tego dnia okazję do prawdziwego i profesjonalnego treningu sportowego.

Zabawę z piłką nożną rozpoczęto od krótkiej rozgrzewki. Polecenia prowadzącego wszyscy starali się wykonywać najlepiej, jak tylko potrafili.

Przedszkolaki brylowały w podskokach i wyskokach. Trudniejszym ćwiczeniem dla futbolowych nowicjuszy było natomiast rozciąganie mięśni nóg. W kolejnym ćwiczeniu, w którym w parach doskonalono podania piłki do partnera, najtrudniej dzieciom było powstrzymać swoje rączki, aby nie brały udziału w ćwiczeniu.

W końcu trenowały piłkę nożną, nie ręczną… Chociaż mali sportowcy wybieganie mają opanowane, bieg z piłką nożną slalomem pomiędzy pachołkami udawał się tylko najlepszym.

Podczas spotkania wszystkim sportowcom towarzyszył wielki aplauz kolegów. Na zakończenie treningu dobrze rozgrzani i przygotowani sportowcy oddawali strzały na bramkę – wszystkie strzały okazały się celne. Padły dziesiątki a może nawet setki strzelonych bramek, wiwatowano głośno i radośnie znane wszystkim okrzyki.


W sportowej atmosferze, po rozdaniu i skonsumowaniu cukierkowych nagród, drugi trening przedszkolaków uznano za zakończony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s